• Bo Mikołaj Mikołaj Mikołaj…

Dodano 7 grudnia, 2019 przez w Grupa Jeżyki

6 grudnia  w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze Przedszkolaki wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu czerwono i ,,mikołajkowo”. Od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Św. Mikołaja! Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Wreszcie … Przyjechał!! – PRAWDZIWY – ŚWIĘTY MIKOŁAJ! Przedszkolaki przywitały Mikołaja wierszykiem i piosenką. To był naprawdę niezwykły gość, który obdarował słodkościami wszystkie dzieci.  Dzieci zapraszały Go do domów oraz prosiły aby przyjechał do nich za rok. No… oczywiście obiecywały, że będą grzeczne.

.