• Czytający Gość

    Dodano 9 grudnia, 2019 przez w Grupa Żabki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

    W ramach realizacji projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” dnia 9 grudnia dzieci z grupy Żabki gościły panią Monikę Gac. Na pamiątkę wspólnego czytania pani Monika podarowała dzieciom książkę pt.” Pierwsza gwiazdka nad Świerkową Polaną”. Mama Dawida wpisała się do dzienniczka Misia Krzysia. Dzięki opowiadaniu dzieci dowiedziały się kto to jest „przyjaciel”. Dziękuję pani Gac i zapraszamy rodziców do rozwijania zainteresowań czytelniczych.

     

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji