• Historia Bożego Narodzenia w wykonaniu przedszkolaków- Jasełka

Dodano 20 grudnia, 2019 przez w Grupa Wiewiórki

Dnia 20 grudnia 2019 roku odbyło się w przedszkolu przedstawienie Jasełkowe, na którą zostali zaproszeni rodzice. Przedszkolacy przedstawili historię Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją byli: trzej królowie z podarkami, białe anioły ze skrzydłami, pasterze z owieczkami, Maryja z Józefem i Jezusek w żłobie. Dzieci pięknie śpiewały kolędy, pastorałki oraz recytowały wierszyki. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w rolę, a przede wszystkim za umiejętności działania w zespole dzięki czemu wspólnie stworzyły bardzo efektowne widowisko. Na zakończenie ks. Zbigniew Kołodziejczyk złożył przybyłym gościom świąteczne życzenia, a potem wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem. Po występach wszyscy udaliśmy się na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Dziękujemy Rodzicom i pozostałym gościom za przybycie i wspólne stworzenie  przepięknej, przedświątecznej atmosfery. Serdeczne podziękowania składamy Panu Jakubowi Walczakowi za udostępnienie pięknych zdjęć z uroczystości.