• Jeżyki z wizytą na poczcie

    Dodano 21 grudnia, 2019 przez w Grupa Jeżyki

     

    Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy Jeżyki wybrały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego w Godzieszach. W ramach wizyty dzieci miały okazję z bliska przyjrzeć się jak wygląda praca w takim urzędzie. Podczas pobytu na poczcie dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały pomieszczenie poczty, mogły zaobserwować pracę urzędnika pocztowego i uświadomić sobie, jak wielkie znaczenie ma ten urząd w życiu codziennym. Z pomocą Pani kupiły znaczki i wysłały życzenia świąteczne do swoich domów.

     

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji