• Mały Miś i prawa dziecka w grupie Słoneczka i Żabki

    Dodano 2 grudnia, 2019 przez w Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Mały miś w świecie wielkiej literatury, Wydarzenia

    Mały Miś i prawa dziecka w grupie Słoneczka i Żabki

    Realizując kolejny moduł projektu Mały miś w świecie wielkiej literatury” oraz Innowację pedagogiczną „Mały miś i prawa dziecka”  dzieci z grup Słoneczka i Żabki spotkały się, aby wspólnie poznać prawa i obowiązki dziecka. Na podstawie opowiadania „O smutnym pajacyku” dzieci poznały prawa dziecka wg Janusza Korczaka. Następnie wszyscy wsiedli do zaczarowanego pociągu i wyruszyli w podróż. Żabki i Słoneczka odwiedziły m.in. krainę radości, szacunku, łez i niepowodzeń, a w każdym miejscu na dzieci czekały zadania do wykonania. Na zakończenie dzieci utrwaliły zdobyte wiadomości oglądając prezentację multimedialną na temat praw dziecka. Spotkanie było także okazją do bliższego poznania się dzieci oraz wspólnych zabaw. Razem z przedszkolakami bawili się także miś Krzyś i miś Gucio- nasze grupowe maskotki.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji