• Mikołajki

    Dodano 6 grudnia, 2019 przez w Grupa Motylki

    6 grudnia w naszym przedszkolu wszystkie dzieci wyglądały jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie wyglądały wyjątkowo- po prostu były ubrane na czerwono. Od rana w przedszkolu panowała radość a dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa. Święty Mikołaj obdarował prezentami wszystkie dzieci. Przedszkolaki za otrzymane prezenty serdecznie podziękowały Mikołajowi. Dzieci zaprosiły Mikołaja do swoich domów oraz prosiły aby przyjechał do nich za rok. Oczywiście obiecały, że będą grzeczne.

     

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji