• Misiowy wolontariat-podsumowanie zbiórki karmy dla zwierząt z kaliskiego schroniska

    Dodano 7 grudnia, 2019 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Krasnale, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Grupa Zajączki, Mały miś w świecie wielkiej literatury, Wydarzenia

    W ramach Misiowego wolontariatu zorganizowaliśmy w przedszkolu zbiórkę karmy dla zwierząt z kaliskiego schroniska. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku oraz kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Organizatorem i koordynatorem akcji była pani Barbara Spychała oraz Pani Anna Burczyńska. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji. Zbiórka trwała dwa miesiące i na jej zakończenie dzieci odwiedzili pracownicy schroniska wraz z pieskiem Murzynem, aby podziękować przedszkolakom za ich wielkie serduszka i pomoc zwierzakom. Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji