• Misiowy wolontariat- świąteczna kartka dla chorych dzieci

Dodano 7 grudnia, 2019 przez w Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Mały miś w świecie wielkiej literatury, Wydarzenia

Kolejnym naszym działaniem w ramach Misiowego wolontariatu  jest wsparcie dzieci z oddziału onkologicznego poznańskiego szpitala, gdzie na dwóch oddziałach  leczonych jest 40 dzieci. Jednym z nich jest 7 letnia Julka mieszkanka Sulisławic  koło Kalisza.  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z grup Żabki i Słoneczka wspólnie z rodzicami wykonały przepiękne kartki świąteczne oraz podarowały książeczki, malowanki, artykuły plastyczne i pluszaki, które na pewno ucieszą ciężko chore dzieci i choć na chwilę pomogą zapomnieć o trudach leczenia. Serdecznie dziękujemy naszym kochanym przedszkolakom, rodzicom oraz  pracownikom przedszkola za tak liczne włączenie się do akcji. Wszystkie upominki dla dzieci zostaną dostarczone na szpitalny oddział, a Julka kartki i upominki odbierze osobiście podczas wizyty w naszym przedszkolu. Kolejne grupy przedszkolaków wykonają kartki dla dzieci z okazji Świąt Wielkanocnych i Dnia Dziecka. Koordynatorem akcji jest Pani Arleta Henrysiak.