• #Razem na święta

    Dodano 23 grudnia, 2019 przez w Grupa Słoneczka, Grupa Żabki, Wydarzenia

    Mimo chłodu za oknem, grudzień dla przedszkolaków był czasem wyjątkowo gorącym. Dzieci z grupy Żabki i Słoneczka z radością włączyły się w ogólnopolski projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem na święta. W ramach akcji dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały świąteczne kartki i drobne upominki dla podopiecznych oddziału onkologicznego poznańskiego szpitala, które niezmiernie ucieszyły małych pacjentów. Przedszkolaki razem z wychowawczyniami odwiedziły Panią Teresę Adamek, emerytowanego pracownika naszego przedszkola, aby złożyć jej życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Pięknym zwieńczeniem naszej akcji była wizyta w naszym przedszkolu małej Julki, pacjentki oddziału poznańskiego szpitala i jej udział wraz mamą w świątecznych jasełkach w grupie Żabki.

    Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wsparcie w tym wielkim dziele niesienia świątecznej pomocy.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji