• Świąteczne pierniczki w grupie Słoneczka

    Dodano 18 grudnia, 2019 przez w Grupa Słoneczka, Wydarzenia

    Święta Bożego Narodzenia to święta rodzinne, pełne radości oraz obfitujące w tradycje i zwyczaje, które chcemy przekazywać naszym dzieciom zarówno w domu jak i w przedszkolu. Czas przedświąteczny jest cudowny i wprowadza nas w magię świąt. Właśnie z tej okazji Słoneczka postanowiły ozdobić świąteczne pierniczki upieczone przez mamę Filipa p. Ewę Techovitis oraz mamę Nadii p. Anetę Golińską. Dzieci ochoczo zabrały się do pracy i z wielkim zaangażowaniem dekorowały pachnące ciasteczka, które zagoszczą na świątecznym stole w domach dzieci.

    Serdecznie dziękujemy rodzicom za upieczenie pierniczków i produkty do ich ozdabiania.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji