• Ubieramy się ciepło- Czytający gość w przedszkolu Pani Ania

    Dodano 5 grudnia, 2019 przez w Grupa Wiewiórki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

    Na początku grudnia  gościliśmy Panią Anię Kasprzak, która w towarzystwie Misia Teodora przeczytała opowiadanie pt. „Zimowe zabawy” A. Borowieckiej. Po wysłuchaniu podjęliśmy rozmowę inspirowaną treścią z opowiadania nt. Jaką odzież należy zakładać na siebie kiedy zimą wychodzimy  się na zewnątrz? Dlaczego to jest takie ważne?  Następnie Pani Ania opowiedziała dzieciom, że w wolnym czasie  lubi szydełkować. Pokazała co jest potrzebne  do szydełkowania oraz zaprezentowała swoje wykonane prace. Nasz gość miał dla wszystkich niespodziankę. Przedszkolacy otrzymali przepiękne serduszka. Miś Teodor dostał na zimę ciepłą wełnianą czapkę, szalik i bombkę wykonaną na szydełku przez Panią Anię. Dzieci miały okazje spróbować szydełkowania. Na zakończenie starszacy z wielkim zaangażowaniem robiły ozdobę na choinkę –  piórka z wełny tzw. makramę. Próby szydełkowania i makramy były świetną okazją do ćwiczenia koncentracji i cierpliwości oraz dziecięcych paluszków.

    Serdecznie dziękujemy Pani Ani  za poświęcony czas oraz prezenty dla przedszkolaków, ciepłą wełnianą czapkę i szalik dla Misia Teodora.

    Dziękujemy również mamie Hani, za ciepłą kurtkę dla Misia Teodora.

    .

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji