• Jasełka w grupie Żabek

Dodano 11 stycznia, 2020 przez w Grupa Żabki

Czterolatki występowały przed swoimi rodzicami i zaproszonymi gośćmi z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci prezentując swoje umiejętności aktorskie zaśpiewały pastorałki „Nie płacz Jezu”; „Była noc”; „Do stajenki” oraz zaprezentowały układ taneczny z chustkami do kolędy „Cicha noc”. Przedszkolaki wręczyły rodzicom prezenty. Upominki otrzymała również Julka, która razem ze swoją mamą była gościem Żabek. Wszystkim udzielił się radosny, rodzinny nastrój, który towarzyszy spotkaniom wigilijnym. Uroczystość odbyła się w ramach realizacji akcji „Razem na Święta”.