• Kodowanie na dywanie w grupie Słoneczka

    Dodano 14 stycznia, 2020 przez w Grupa Słoneczka, Wydarzenia

    Gdzie się ukrył kod? Jak go znaleźć? Jak go stworzyć? Co on właściwie oznacza? Programowanie staje się dziś ważnym kierunkiem w edukacji na wszystkich poziomach kształcenia, aby jednak uczniowie z powodzeniem kodowali, pewne umiejętności analizowania, wnioskowania, planowania możemy zaszczepić u dzieci już na etapie przedszkola. Dla dzieci to cenna lekcja analizowania różnych wariantów wydarzeń, wysnuwania wniosków i planowania działań, rozumienia poleceń. Umiejętność myślenia to cecha, której znaczenie z całą pewnością się nie zdezaktualizuje. W ramach zajęć, Słoneczka rozwiązywały kreatywne zadania na specjalnych matach, działały, główkowały i świetnie się bawiły.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji