• Bezpieczni z Małym Misiem

Dodano 28 lutego, 2020 przez w Grupa Motylki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

W minionym tygodniu dzieci z grupy „Motylki” realizowały kolejny moduł w ramach czytelniczego projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Tym razem tematem przewodnim było bezpieczeństwo. Przedszkolaki stworzyły listę zasad, których trzeba przestrzegać aby zachować bezpieczeństwo w przedszkolu i w domu. Dzieci utrwaliły sobie numery alarmowe oraz dowiedziały się jak w zależności od danej sytuacji należy wzywać pomoc przez telefon. Całej pracy przedszkolaków przyglądał się Miś Zdziś.