• Poznajemy pracę fotografa- czytający gość w przedszkolu

Dodano 28 lutego, 2020 przez w Grupa Wiewiórki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

Dnia 28 lutego 2020 roku gościliśmy w naszym przedszkolu fotografa. Na samym początku żona fotografa p. Paulina przeczytała przedszkolakom bajkę Juliana Tuwima. Następnie pan fotograf  Jakub opowiedział nam na czym polega jego praca. W ciekawy sposób zaprezentował nam sprzęt fotograficzny i sposób wykorzystania go w codziennej pracy. Dzieciom najbardziej spodobał się program do obrabiania zdjęć.  Przedszkolaki bardzo chętnie słuchały opowieści fotografa.

Dziękujemy serdecznie  gościom za wspólnie spędzone chwile i zapraszamy ponownie.