• Walentynki – czytający gość w przedszkolu mama Kingi i Wojtusia

Dodano 14 lutego, 2020 przez w Grupa Wiewiórki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

Walentynki to szczególny dzień, który jest świętowany zarówno przez dorosłych jak i dzieci.  W tym dniu już od samego rana  w przedszkolu uruchomiono specjalną „Pocztę Walentynkową”.  Do naszej pocztowej skrzynki dzieci wrzucały kartki, listy, laurki  dla osób, które lubią i którym chcą sprawić przyjemność. Wszystkie te kartki i listy jeszcze w tym samym dniu zostały przekazane odbiorcom.  W  tym pięknym szczególnym dniu również mieliśmy okazję gościć p. Kasię – mamę Kingi i Wojtusia, która  w  ramach projektu  „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”  oraz innowacji pedagogicznej „ Mały Miś i Prawa Dziecka”  przeczytała   przedszkolakom  bajkę pt. „Wilk i siedem koźlątek” Wilhelma i Jakuba Grimmów  w aspekcie przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz miłości matki do swoich dzieci. Na zakończenie dzieci z naszym gościem  zabawiły się w zabawę ruchową „Koźlątka, koźlątka do domu”.

Dziękujemy mamie Kingi i Wojtusia za poświęcony czas.