• Zostać lekarzem

Dodano 18 lutego, 2020 przez w Grupa Jeżyki, Grupa Słoneczka, Grupa Żabki

W dniu 18 lutego 2020 r. gościliśmy w naszym przedszkolu absolwenta Pawła Kamińskiego, który jest aktualnie studentem medycyny. W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się, na czym  polega praca lekarza zapoznały się z podstawowym sprzętem lekarskim. Dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmowie z gościem. Na koniec mogły zapoznać się bliżej z prawdziwym sprzętem jakim posługuje się lekarz przełamując w ten sposób strach dzieci przed wizytą u lekarza. Serdecznie dziękujemy Pawłowi za mile spędzony  czas za podzielenie się wiadomościami i życzymy powodzenia w dążeniu do wyznaczonego celu zawodowego.