• Wizyta w Bibliotece Gminnej w Godzieszach Wielkich

Dodano 6 marca, 2020 przez w Grupa Motylki

Dzieci z grupy „Motylki”  odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Godzieszach Wielkich. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Przedszkolaki znakomicie sobie poradziły. Pani bibliotekarka zachęcała dzieci do udziału w projekcie „Mała książka wileki człowiek” oraz pokazała dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Pani Ania założyła naszej grupie kartę czytelnika i wypożyczyliśmy swoje ulubione książki, które trafiły do naszego kącika czytelnika w sali. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla niektórych, była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia.