• Dzień Flagi w grupie Słoneczka

    Dodano 2 maja, 2020 przez w Grupa Słoneczka

    „Czerwień to miłość, biel serce czyste,  piękne są nasze barwy ojczyste”.

    2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dzieci z grupy Słoneczka podczas zdalnej edukacji wykonały flagę Polski, śpiewały piosenkę „Polska flaga” oraz rozwiązywały różne łamigłówki poszerzając wiadomości o Polsce oraz naszych symbolach narodowych. Na zdjęciach prace Amelki, Natalki, Adasia, Filipa i Wojtusia. Serdecznie dziękuję Rodzicom za współpracę i pozdrawiam moje przedszkolaki.

    Anna Burczyńska

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji