• Moja Rodzina

    Dodano 29 maja, 2020 przez w Grupa Motylki

    W tym tygodniu dzieci z grupy Motylki zajmowały się tematem swojej rodziny. Z okazji Święta Mam wykonały „Laurkę dla Mamy”, oraz z okazji zbliżającego się Święta Taty „Laurkę dla Taty”. Przedszkolaki rysowały także swoją rodzinę. Zadania przyniosły dzieciom wiele radości a rodzicom pozwoliły na cieszenie oka przepięknymi laurkami wykonanymi jak zawsze od  serca. Pozdrawiam serdecznie dzieci i rodziców :)

     

     

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji