• Kropka tu, Kropka tam …

    Dodano 18 września, 2020 przez w Grupa Jeżyki

    W dniu 15 września dzieci z grupy Jeżyki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu dzieci poznały bohaterkę książki „ Kropka”, małą Vashti, która dzięki malutkiej kropce i nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Historia małej dziewczynki pozwoliła, aby małe przedszkolaki też uwierzyli w sobie i swoje możliwości . Aby pozwolić zaprezentować swoje zdolności manualne dzieci wykonywały kropkowe ślimaki.

     

     

    .

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji