• Dzień Kropki

    Dodano 19 września, 2020 przez w Grupa Żabki

    W dniu 15 września dzieci z grupy Żabki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu nie zabrakło wielu ciekawych zabaw, które pomogły dzieciom w odkrywaniu ich talentów oraz poznaniu ich mocnych stron. Powstawały kropkowe dzieła sztuki. Były zabawy z matą do kodowania. Dzieci poznały bohaterkę książki „ Kropka”, małą Vashti, która dzięki malutkiej kropce i nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Przedszkolaki uwierzyli, że każdy z nich ma w sobie ukryty jakiś talent. Za udział w kreatywnych zajęciach każde dziecko otrzymało dyplom.

     

    .

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji