• Dzień Kropki w Słoneczkach

    Dodano 24 września, 2020 przez w Grupa Słoneczka

    15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto, które stwarza okazję do budowania pewności siebie , odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych.
    Po zapoznaniu się z historią małej Vashti z książki pt. Kropka (The dot) P. H. Reynolds’ a dzieci z grupy Słoneczka same zamieniły się w małych artystów.  Zapraszam serdecznie do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji