Dodano 15 września, 2020 przez w Grupa Wiewiórki

Przedszkolacy z grupy „Wiewiórki” w tym roku obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki.  W tym dniu u każdego przedszkolaka można było znaleźć na ubraniu kropki. Pani Kamila opowiedziała dzieciom historię jak zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu  Vashti. Historia dziewczynki miała na celu uświadomić przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności- talent. Tego dnia  bawiliśmy się w  znikające kropy, tropienie kółek, kto znajdzie więcej kółek, liczymy kropki oraz zaszalejcie kropką plastycznie. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach.