• Kto wymyślił Pluszowego Misia?

    Dodano 28 listopada, 2020 przez w Grupa Biedronki

     

    25 listopada, jak co roku obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Cały dzień w przedszkolu był „zmisiowany” – zajęcia zaczęliśmy od obejrzenia prezentacji multimedialnej, z której dowiedzieliśmy się kto, jako pierwszy wymyślił pluszowego misia oraz jak on wyglądał; zobaczyliśmy też, jak wyglądały misie w bajkach, które oglądały nasze mamy i babcie. Ćwiczyliśmy też czytanie i liczenie dzięki „zmisiowanym” kartom pracy. Najbardziej aktywnym działaniem okazała się jednak praca w grupach – układanie i kolorowanie puzzli XXXXXXL! Za perfekcyjnie wykonane zadania wszystkie dzieci otrzymały dyplomy NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA PLUSZOWEGO MISIA!

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji