• Mały Miś w świecie emocji

    Dodano 30 listopada, 2020 przez w Grupa Żabki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

    W ramach realizacji innowacji pedagogicznej, dzieci  z grupy Żabki poznały następnych emoludków, czyli pomocników inspektora Krokodyla. Była to Nerwa-złość i Cykorek-strach. Dzieci określały kiedy się złoszczą i czego się boją. Poznały sposoby radzenia sobie ze złością i strachem. Do domu dzieci zabrały kostkę emocji, by grać z rodzicami i coraz lepiej radzić sobie ze swoimi uczuciami.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji