• Magia Świąt

    Dodano 21 grudnia, 2020 przez w Grupa Skrzaty

    Dziś Skrzaty poczuły magię świąt wszystkimi zmysłami podczas lekcji ciszy Marii Montessori. Grudzień to bardzo ciekawy miesiąc – tyle się dzieje! Maluchy już wiedzą, że w grudniu przychodzi do nas zima, że obchodzimy ważne święta, ale zanim one nadejdą przygotowujemy się do nich, a ostatniego dnia roku żegnamy stary i witamy nowy rok. Dziś żeby zapamiętać to wszystko oglądaliśmy migoczące światełka, słuchaliśmy delikatnych dźwięków znanych kolęd i dzwoneczka z sań Mikołaja, wąchaliśmy zapachy unoszące się ze świątecznej kuchni, a na koniec zatańczyliśmy taniec choinkowych światełek i podziwialiśmy zimne ognie. Było naprawdę magicznie!

     

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji