• Odwiedził nas Mikołaj

    Dodano 25 grudnia, 2020 przez w Grupa Słoneczka

    4 grudnia do grupy „Słoneczek” przyszedł najbardziej oczekiwany gość- Święty Mikołaj. Od samego rana dzieci nasłuchiwały dźwięków dzwoneczka i wyglądały, czy już do nich nadchodzi wyjątkowy gość. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki powiedziały wierszyk i zaśpiewały Mikołajowi piosenkę. Święty Mikołaj obdarował dzieci pięknymi prezentami. Słoneczka również przygotowały prezent-laurkę. To był wspaniały dzień, na twarzach dzieci malowała się ogromna radość.
    Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji