• Pani Zima roześmiana, lepi z dziećmi dziś bałwana

    Dodano 30 grudnia, 2020 przez w Grupa Wiewiórki

    Dnia 22 grudnia 2020 roku dzieci z grupy „Wiewiórki” świętowały Pierwszy Dzień Zimy. Tego dnia u każdego przedszkolaka można było znaleźć na ubraniu elementy zimowych barw: biały, niebieski i granatowy.  Pani Zima  przybyła  do przedszkola z sankami  oraz z ciekawymi zadaniami do wykonania związanych z tematyką zimową. Dzieci chętnie bawiły się przy piosence „Hej bałwanku”.  W tym szczególnym dniu dzieci  z wielką uwagą wysłuchały opowiadania pt. „Jak babcia wyczarowała bałwanka” M. Majewskiej. Po wysłuchaniu opowiadania z dużym zaangażowaniem  lepiły bałwanka z masy solnej.  Na zakończenie dzieci otrzymały od Pani Zimy słodki poczęstunek –czekoladowe bałwanki.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji