• Dzień Kubusia Puchatka

Dodano 18 stycznia, 2021 przez w Grupa Malinki

18 stycznia dzieci z grupy Malinki obchodziły Dzień Kubusia Puchatka. Przedszkolaki ten wyjątkowy dzień rozpoczęły od odśpiewania Misiowi urodzinowej piosenki „Sto lat”. Maluchy wysłuchały czytanego przez wychowawcę fragmentu książki o Kubusiu Puchatku, poznały w ten sposób wspaniałych bajkowych przyjaciół Puchatka, starały się odgadnąć wszystkie zagadki ze Stumilowego Lasu oraz wzięły udział w zespołowych zabawach z balonikami, które odkryły w przedszkolakach nutkę rywalizacji. Po zakończonych zabawach, przyszedł czas na pracę przy stolikach, gdzie dzieci układały puzzle z postacią Kubusia Puchatka, starały się przykleić je do kartki papieru oraz pomalowały Kubusia Puchatka farbami. Po zakończonej pracy wychowawca wręczył dzieciom w nagrodę dyplomy Przyjaciela Kubusia Puchatka a wykonane prace plastyczne trafiły na wystawę w szatni naszego przedszkola.