• Urodziny Kubusia Puchatka

    Dodano 23 stycznia, 2021 przez w Grupa Wiewiórki

    W grupie Wiewiórek po raz pierwszy obchodziliśmy urodziny Kubusia Puchatka. Na początku przedszkolaki wybrały się do Stumilowego Lasu pokonując po drodze przeszkody. Tam poznały jego przyjaciół. Były również zagadki związane z postaciami ze Stumilowego Lasu. Nie obyło się bez zabaw muzyczno-ruchowych  min. „Mały misiu w lesie stoi” oraz „ Jedna łapka, druga łapka”. Przedszkolaki malowały oraz rysowały farbami  Kubusia. Hania z grupy „Wiewiórek” przebrała się za Kubusia Puchatka i wspólnie bawiliśmy się w zabawę „Kolory”, a także wysłuchaliśmy jedną z książeczek z  przygód  Kubusia Puchatka.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji