• Zabawy z kubeczkami

Dodano 8 stycznia, 2021 przez w Grupa Malinki

Malinki bardzo lubią zajęcia z kubeczkami, chętnie z nimi pracują, manipulują, mają radość przy składaniu jeden w drugi. Co robiliśmy z kubeczkami: porównywaliśmy liczebność, układaliśmy rytmy i budowaliśmy wieże. Sporo aktywności, jak na tak małe dzieci. Dzieci przeliczały kubki w rzędach, porównywały liczebność oraz doskonaliły znajomość kolorów podstawowych.  Na koniec budowaliśmy wieżę, sprawdzaliśmy kilka rozwiązań i patrzyliśmy, które lepiej się sprawdzają. Do kubeczków będziemy wracać na zajęciach często, możliwości ich wykorzystania jest mnóstwo, a sposób wykonania łatwy i przyjemny.