• Czy Biedronki boją się DINOZAURÓW?

Dodano 7 marca, 2021 przez w Grupa Biedronki

Na zajęciach z okazji Dnia Dinozaura Biedronki miały okazję poznać różne rodzaje tych gadów, ich zwyczaje i różne ciekawostki, których znajomość utrwaliły poprzez quiz i grę planszową. Wszystkie drużyny wykazały się dużą wiedzą na ten temat i w nagrodę otrzymały maski T-REXów. Dzieci dowiedziały się również kim jest archeolog, poćwiczyły kodowanie i rozbudziły swoją wyobraźnię tworząc własne dinozaury z figur geometrycznych. W Kąciku Dinozaura znalazły się plansze z różnymi gatunkami i okulary 3D, które pomogły przenieść się nam do ery mezozoicznej.