• Gminny Logopedyczny Konkurs Plastyczny – „ Logopedyczna głoska „r” w czterech porach roku”.

Dodano 23 czerwca, 2021 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Krasnale, Grupa Malinki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Wiewiórki, Grupa Żabki, Grupa Zajączki
    23 czerwca 2021 roku Komisja Konkursowa powołana przez organizatora  (Zespół Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich -  mgr Danuta Cuper)  dokonała oceny prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs z następujących placówek:
    - Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich – Publiczne Przedszkole,
    - Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Stobnie Siódmym,
    - Zespołu Szkół w Woli Droszewskiej – Publiczne Przedszkole
    Komisja Konkursowa przyznała następujące nagrody:
    Kategoria 3 – latki
    I miejsce Alex Gretka – Publiczne Przedszkole w Woli Droszewskiej,
    II miejsce Lena Strzyż – Publiczne Przedszkole w Woli Droszewskiej,
    III miejsce Blanka Rosa – Publiczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.
    Kategoria 4 – latki
    I miejsce – Nela Tomczyk – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,
    II miejsce – Juliusz Deptuch – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.
    Kategoria  5 – latki
    I miejsce – Oliwia Kostera – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,
    II miejsce – Adam Sikora – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,
    III miejsce – Zofia Paula – Publiczne Przedszkole w Woli Droszewskiej.
    Kategoria 6 – latki
    I miejsce – Nikola Sikora – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stobnie Siódmym,
    II miejsce – Martyna Bartoszewska – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich,
    III miejsce – Amelia Sobieraj – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Stobnie Siódmym.
    Nadia Pejaś – Publiczne Przedszkole im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.
    Nagrodzone dzieci za swoje prace otrzymały nagrody ( dyplom, grę edukacyjną i przybory przedszkolne ).  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
    Opracowała D. Cuper