• Moja mała ojczyzna

Dodano 1 czerwca, 2021 przez w Grupa Żabki

Dzieci z grupy Żabki wspólnie z rodzicami brały udział w przeglądzie fotograficznym. Celem przeglądu było wykonanie mapy pt.” Moja mała ojczyzna”. Mapy powstały na podstawie zdjęć przyniesionych przez dzieci. Jedna z map została umieszczona w przedszkolu. Druga mapę dzieci przekazały z-cy Wójta Gminy Godziesze Wielkie. W ramach przeglądu fotograficznego dzieci otrzymały materiały edukacyjne dotyczące edukacji ekologicznej przystosowane do ich wieku. Były to gry edukacyjne zachęcające dzieci do dbania o nasza planetę. Mapę „Moja mała ojczyzna” będzie można zobaczyć na wystawie w Inkubatorze w Kakawie-Kolonii.