• Łoś Czystoś

    Dodano 1 grudnia, 2021 przez w Grupa Biedronki, Grupa Jeżyki, Grupa Malinki, Grupa Motylki, Grupa Skrzaty, Grupa Słoneczka, Grupa Wiewiórki, Grupa Żabki, Grupa Zajączki

    W przedszkolu realizowane są kierunki polityki oświatowej państwa, jednym z nich jest wzmocnienie edukacji ekologicznej i rozwijanie postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne. Gościliśmy w przedszkolu przedstawiciela Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, który opowiadał o znaczeniu segregacji odpadów i o tym, jak ważne jest dbanie o środowisko. Dzieci, przy użyciu magnetycznych obrazków, mogły sortować śmieci do odpowiednich pojemników, obejrzały interesującą prezentację, bajkę dydaktyczną oraz brały aktywny udział w zajęciach dotyczących dbałości o środowisko naturalne.

    Największą niespodziankę sprawiła jednak dzieciom wizyta Łosia Czystosia.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji