• Razem na Święta 2021

Dodano 20 grudnia, 2021 przez w Grupa Żabki

Dzieci z grupy Żabki kolędując  realizowały akcję MEiN ,,Razem na Święta”. Dzieci odwiedziły panią dyrektor i wicedyrektor Szkoły Podstawowej  w Godzieszach Wielkich życząc Wesołych Świąt  oraz panią Anię pracującą w Gminnej Bibliotece. Przedszkolaki złożyły życzenia świąteczne zastępcy wójta Gminy Godziesze Wielkie. Udały się także do emerytowanych pań, byłych pracowników przedszkola. Panie otrzymały od dzieci karki z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz słodkie upominki. Dzieci pamiętały również pracownikach niepedagogicznych naszego przedszkola składając świąteczne życzenia, Celem akcji było budowanie więzi międzypokoleniowych oraz współpraca ze środowiskiem lokalnym.

.