• Stany skupienia wody

    Dodano 1 grudnia, 2021 przez w Grupa Jeżyki

    Podczas zajęć dzieci z grupy Jeżyki realizowały temat związany z Innowacją Pedagogiczną ,, Kropla,  kropelka, … woda” odkrywając i poznając różne stany skupienia wody. W czasie zajęć określaliśmy właściwości wody (zapach, smak, kształt, kolor), oglądaliśmy zachowanie wody w kubku, podczas  przelewania jej z kubka do naczynia. Przypomnieliśmy sobie co się dzieje z wodą kiedy się gotuje np. w czajniku oraz zastanowiliśmy się co się dzieje z wodą zimą podczas mrozu lub po prostu w zamrażalce lodówki. Ponadto rozwiązywaliśmy zagadki , gdzie naszym zadaniem było określanie stanu skupienia wody – stały, ciekły i gazowy. Bardzo dobrze poradziliśmy sobie z tym zadaniem!

     

    .

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji