• Z wizytą u Świętego Mikołaja

Dodano 10 grudnia, 2021 przez w Grupa Jeżyki, Grupa Malinki

Dzieci z grupy Malinki i Jeżyki wybrały się do Rezydencji Świętego Mikołaja. Przedszkolaki miały okazję spędzić świąteczny czas w towarzystwie Świętego Mikołaja oraz jego wesołych pomocników Śnieżynek i Elfów.

Elfy zaprosiły wszystkie dzieci do wspólnych warsztatów artystycznych. Pomocnicy Św. Mikołaja, w rytm kolęd, towarzyszyli dzieciom w tworzeniu świątecznych dekoracji, które zabrały ze sobą do przedszkola na pamiątkę.
    Elfy pomogły najmłodszym wrzucić list do świątecznej skrzynki pocztowej!
    Każdy uczestnik po spotkaniu Świętego Mikołaja otrzymał Certyfikat Honorowego Gościa Rezydencji Świętego Mikołaja!