• Dzieci uczą dzieci

    Dodano 28 lutego, 2022 przez w Grupa Żabki


    W grupie Żabki odkrywamy dziecięce talenty i zainteresowania. Dzieci zdobywają nowe wiadomości. Nikodem w przyszłości chciałby zostać paleontologiem. Przygotował zajęcia dotyczące życia dinozaurów. Wspólnie z rodzicami wykonał wszystkie potrzebne pomoce. Były nawet „ skamieliny” z odciśniętymi sylwetami dinozaurów w postaci pysznych ciasteczek. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały. Nikodem otrzymał medal SUPER PRZEDSZKOLAKA.

    .

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji