• Światowy Dzień Książki

    Dodano 6 maja, 2022 przez w Czytające przedszkola, Grupa Wiewiórki, Mały miś w świecie wielkiej literatury

    23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki. Z tej okazji grupa Wiewiórek odwiedziła Publiczną Bibliotekę w Godzieszach Wielkich. Przedszkolaki oglądały zbiory książek, wysłuchały wiersza czytanego przez kierownika biblioteki p. Annę Zimną oraz założyły grupową kartę biblioteczną i wypożyczyły książki do wspólnego czytania w przedszkolu. Celem wycieczki było rozwijanie wśród dzieci zainteresowań czytelniczych; wzbudzenie zainteresowania dzieci wypożyczaniem książek z biblioteki; poznanie pracy bibliotekarza; poznanie zasad wypożyczania książek; odpowiedniego zachowania w miejscu publicznym.

    Serdecznie dziękujemy Pani Ani za poświęcony czas i przekazanie wielu cennych informacji.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji