• Historia Niedźwiedzia Wojtka

    Dodano 28 listopada, 2022 przez w Grupa Jeżyki, Grupa Zajączki

    W ramach obchodów Dnia Pluszowego Misia, akcji BohaterOn zostały przeprowadzone zajęcia integracyjne grupy 6-latków (Zajączki i Jeżyki). Podczas zajęć dzieci mogły  poznać losy niezwykłego żołnierza – Niedźwiedzia Wojtka, oglądając krótką historię która miała miejsce w przeszłości. W ramach integracji została przeprowadzona zabawa w kole i dzieci w parach wykonały pracę plastyczną.

    .

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji