• Uczuciometr inspektora Krokodyla

    Dodano 28 listopada, 2022 przez w Grupa Jeżyki

    W minionym tygodniu pani pedagog Aneta Stodolna przeprowadziła w grupie Jeżyków  zajęcia  mające na celu: Kształtowanie umiejętności rozpoznawania, nazywania i rozróżniania emocji. Rozwijanie zdolności empatii, umiejętności przyjmowania perspektywy innych osób.              Kształtowanie umiejętności radzenia sobie z emocjami,  rozwiązywania problemów. Rozwijanie słownictwa określającego różne stany emocjonalne i uczuciowe. Zajęcia były bardzo ciekawe i serdecznie dziękujemy pani Anecie za poświęcony czas

    .

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji