• Zabawy z samogłoskami

    Dodano 28 listopada, 2022 przez w Grupa Żabki

    W grupie Żabki rozpoczęliśmy symultaniczno – sekwencyjną metodę czytania J. Cieszyńskiej. Poznawanie samogłosek przez dzieci odbywa się wyłącznie w formie zabawy. Maluchy poznały Jagodę i Janka dzieci ,które razem z przedszkolakami rozpoczynają przygodę z literkami. Pojawił się także chłopiec, który bardzo lubi literkowe babeczki i jeżyk z literkowymi jabłkami. Dzieci łowiły samogłoski na wędkę oraz odnajdywały przy pomocy packi na muchy.

    .

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji