• Kolędowanie łączy pokolenia

    Dodano 21 stycznia, 2023 przez w Grupa Jeżyki

    Kolędowanie łączy pokolenia, tak właśnie było 19 stycznia br. w Publicznym Przedszkolu w Godzieszach Wielkich,  podczas zorganizowanego spotkania z emerytowanymi pracownikami naszej placówki oraz seniorami pokolenia 60+ z terenu Godziesz Wielkich. Było to niesamowite spotkanie, podczas którego młode pokolenie 6- latki z grupy Jeżyki przedstawiły jasełka,  włączając seniorów do wspólnego kolędowania. W repertuarze, oprócz kolęd, znalazły się wierszyki i piosenka z okazji zbliżającego się dnia babci i dziadka. Serca seniorów zdobyły też skromne upominki. Dopełnieniem wspólnych chwil był słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy za przybycie i prezenty dla młodych aktorów.

     

     

    .

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji