• Pasowanie na przedszkolaka u Zajączków

    Dodano 17 listopada, 2023 przez w Grupa Zajączki

    Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się 17 listopada u Zajączków. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Był to pierwszy występ dzieci. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji