• Recyklingowe warsztaty

    Dodano 13 maja, 2024 przez w Grupa Biedronki, Grupa Malinki

    Dziś dzieci z grupy Malinki i Biedronki wzięły udział w warsztatach z recyklingu. Dzieci utrwaliły wiadomości związane z segregacją odpadów. Dzieci doskonale sobie radziły we wspólnych zabawach. Wiedziały do jakiego kosza wrzucamy papier, plastik, szkło, czy odpady BIO. Same opowiadały, że w ich domach dba się o prawidłową segregację odpadów, a i one często pomagają rodzicom w takich pracach. Przedszkolaki wiedziały również co to jest recykling, jakim znakiem go przedstawiamy i dlaczego ważne jest ponowne przetworzenie danego odpadu. Możemy być dumni z naszych najmłodszych. Dzieci wiedzą jak ważne jest szanowanie naszej planety, z dużym zaangażowaniem wypowiadały się na ten temat. Na zakończenie warsztatów dzieci wspólnie posadziły na terenie przedszkola drzewo, którym obiecały się opiekować i podlewać je.

     

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji