• Wiewiórki świętują urodziny- wiosna, lato

    Dodano 22 czerwca, 2024 przez w Grupa Wiewiórki

    Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im także kiedy mogą bawić się wspólnie z koleżankami i kolegami w przedszkolu. Wiosną i Latem swoje święto mieli: KAZIU, ALAN, ANIELA, PIOTREK, KONRAD, KUBA, TYMON, MALWINA, IGOR, IGNAŚ, STASIU!!!! Na początku jubilaci otrzymali korony. Wspólnie zaśpiewaliśmy słynne „STO LAT”, złożyliśmy życzenia urodzinowe i wręczyliśmy mały upominek. Był czas na słodki poczęstunek. Dzieci bawiły się wspaniale. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia!

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji