• Zakończenie przedszkola w grupie Malinki

  Dodano 18 czerwca, 2024 przez w Grupa Malinki

  Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie……

  18 czerwca 2024 r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 – letnie z grupy Malinki żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami.

  Starszaki poprzez wiersze, piosenki i tańce podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Za swój piękny występ dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały.

  Po programie artystycznym Panie dyrektor i wicedyrektor podziękowały dzieciom za występ i życzyły im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci z rąk wychowawczyni otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola oraz życzenia dalszych sukcesów już w szkole.

  Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.

  Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

   

   

   

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji