• Zakończenie roku przedszkolnego

    Dodano 22 czerwca, 2024 przez w Grupa Sówki, Grupa Wiewiórki

    21  czerwca 2024r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie naszych kochanych ABSOLWENTÓW. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, nadszedł czas pożegnań i wakacji. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawcy grup. Życzymy naszym wychowankom i ich rodzicom bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku.

Komentarze zostały wyłączone.
close

error: Zawartość chroniona ! Content is protected !!

Informacja dotycząca ciasteczek (ang. Cookies)
Aby kontynuować przeglądanie stron tego serwisu prosimy o akceptację używania plików cookie.
Aby zmienić preferencje używania cookies należy zapoznać się z więcej informacji